Materiały do pobrania

Polecane dla obecnych i przyszłych programistów PHP

Witaj w sekcji darmowych materiałów do pobrania, listy polecanych artykułów, filmów i e-booków, które możesz pobrać i korzystać z nich kiedy chcesz. Osobiście tworzyłem każdy z tych materiałów i odpowiadam za jego jakość.

#1: System logowania w PHP w 10 minut

Pobierz materiał teraz!

Najchętniej pobierany materiał.

Pewnie dlatego, że można zobaczyć działający efekt naprawdę szybko. Do tego, poza poradnikiem w formie mini e-booka, dostajesz aż 3 filmy na YouTubie, które przeprowadzą Cię przez cały proces pisania.

Z tym tutorialem napiszesz kompletny, prosty i bezpieczny system do logowania Twoich użytkowników. Dowiesz się, z jakich metod korzystać oraz w jakiej formie bezpiecznie przechowywać hasło.

Pobierz materiał teraz!

#2: Podchwytliwe pytania z PHP na rozmowę rekrutacyjną

Pobierz materiał teraz!

Poznaj 5 najciekawszych pytań z PHP, z którymi się spotkałem w ciągu mojej developerskiej kariery. Pytania wzbogacone o prawidłowe odpowiedzi wraz z krótkim wyjaśnieniem.

Przydatne zarówno dla osoby przygotowującej się do rozmowy, jak i dla osób rekrutujących. Materiał wydany w formie krótkiego e-booka.

Pobierz materiał teraz!

#3: Podstawy programowania obiektowego w PHP

Materiał jest sporym fragmentem (ponad 30 stron) książki Praktyczne PHP.

Pewnie jakby wydać ją samodzielnie i wyposażyć w przykład praktyczny, radziłaby sobie całkiem dobrze. Jednak chciałem podzielić się nią za darmo, bo temat programowania obiektowego to must have w dzisiejszych czasach.

Wchodząc na stronę praktycznephp.pl wystarczy, że klikniesz w „Pobierz darmowe materiały”, by cieszyć się fajnym e-bookiem.

Jeśli fragment Ci się spodoba, możesz też kupić kompletną książkę w formie papierowej lub elektronicznej.

Pobierz materiał teraz!

#4: Podstawy PHP w formie e-booka

To sztandarowy materiał, który możesz znaleźć na każdej podstronie, zaraz poniżej menu.

Jego założenie jest proste – dla osoby początkującej w tematach PHP i aplikacji webowych, to swoisty przewodnik krok po kroku, wraz z praktycznymi przykładami. Ponad 200 stron wiedzy w prezencie.

Możesz go pobrać poniżej, zapisując się na newsletter: