Za darmo na e-mailPraktyczny kurs PHP (aż 200 stron!)

Krok po kroku, opanuj podstawy PHP za darmo - praktyczny kurs w formie e-booka prosto na Twój e-mail

Masz plany zrobić kurs html i css?

odsłon: 1.47K
0
Komentarzy: 0

Tak jak w tytule… Masz w planach zrobić kurs html i css? jest dużo kursów poświęconych tego typu tematów, ale są niektóre przedawnione. Jakbyś mógł zrobić np przykładową stronę i pokazać jak ją zrobić?

odpowiedział na pytanie
Dodaj komentarz
0

Hej Tomku,

dzięki za kontakt i zadanie pytania. Generalnie HTML i CSS idealnie uzupełnia wiedzę z PHP i w połączeniu z JavaScriptem i bazami danych dają pełny zestaw umiejętności do tworzenia aplikacji webowych.

Kursów HTML i CSS jest w sieci sporo, z kurshtml.edu.pl na czele. A temu nie pojawia się nic nowego, bo HTML nie zmienia się ostatnio wiele. CSS to trochę inna bajka i jest znacznie bardziej dynamiczny.

Typowa praca programisty PHP polega raczej na korzystaniu z gotowych szablonów stron HTML, które już wyglądają bardzo dobrze i wymagają jedynie dostosowania. Być może to byłby dobry mini kurs, jak przystosować szablon www do pracy z PHP.

Wracając do pytania, to obecnie nie planowałem pisać/nagrywać kursu HTML i CSS. Być może zmieni się to w najbliższej przyszłości.

Zmienił status na: opublikowane
Dodaj komentarz
Wpisz swoją odpowiedź.
Ominiesz taką okazję?Praktyczny Kurs PHP (aż 200 stron!) za darmo

Gorąco polecam, naprawdę warto skorzystać! To nic nie kosztuje. Krok po kroku, opanuj podstawy PHP za darmo - praktyczny kurs w formie e-booka prosto na Twój e-mail.