Za darmo na e-mailPraktyczny kurs PHP (aż 200 stron!)

Krok po kroku, opanuj podstawy PHP za darmo - praktyczny kurs w formie e-booka prosto na Twój e-mail

Masz plany zrobić kurs html i css?

3.44K views
0
0 Comments

Tak jak w tytule… Masz w planach zrobić kurs html i css? jest dużo kursów poświęconych tego typu tematów, ale są niektóre przedawnione. Jakbyś mógł zrobić np przykładową stronę i pokazać jak ją zrobić?

Jacek Kołcon Answered question 28 października 2020
Add a Comment
0

Hej Tomku,

dzięki za kontakt i zadanie pytania. Generalnie HTML i CSS idealnie uzupełnia wiedzę z PHP i w połączeniu z JavaScriptem i bazami danych dają pełny zestaw umiejętności do tworzenia aplikacji webowych.

Kursów HTML i CSS jest w sieci sporo, z kurshtml.edu.pl na czele. A temu nie pojawia się nic nowego, bo HTML nie zmienia się ostatnio wiele. CSS to trochę inna bajka i jest znacznie bardziej dynamiczny.

Typowa praca programisty PHP polega raczej na korzystaniu z gotowych szablonów stron HTML, które już wyglądają bardzo dobrze i wymagają jedynie dostosowania. Być może to byłby dobry mini kurs, jak przystosować szablon www do pracy z PHP.

Wracając do pytania, to obecnie nie planowałem pisać/nagrywać kursu HTML i CSS. Być może zmieni się to w najbliższej przyszłości.

Marcin Wesel Edited answer 28 października 2020
Add a Comment
Write your answer.
Ominiesz taką okazję?Praktyczny Kurs PHP (aż 200 stron!) za darmo

Gorąco polecam, naprawdę warto skorzystać! To nic nie kosztuje. Krok po kroku, opanuj podstawy PHP za darmo - praktyczny kurs w formie e-booka prosto na Twój e-mail.