Oferta pracy dla Programisty PHP.

Szukamy programistów PHP do Poznania, Wrocławia, Warszawy oraz Katowic.

Wymarzona praca dla każdego programisty. Doskonałe zarobki, luźna atmosfera i świetne warunki do rozwoju.

OPIS STANOWISKA

  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie oprogramowania
  • Testowanie rozwiązań oraz dbałość o najwyższą jakoś kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Integracje z projektem graficznym

WYMAGANIA

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz budowaniu stron internetowych
  • Praktyczna znajomość: PHP, JavaScript, jQuery
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN, GIT)
  • Znajomość baz danych (MySQL i/lub PostgreSQL)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności (nawet 350 zł Netto / dobę)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szerokie możliwości rozwoju w wymarzonym kierunku
  • Spotkania integracyjne w doskonałej atmosferze
  • Pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) oraz prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość udziału w kursach językowych (angielski i niemiecki)
  • Możliwość udziału w spotkaniach grup zainteresowań
Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres:
Dołącz do najlepszych!

Kurs PHP i MySQL w formie wygodnego e-booka?

ZA DARMOPobieram kurs w formie e-booka